Informujemy o przyczynach chorób - zatem zamiast zwalczać ich skutki trafisz bezpośrednio w przyczyny, które powodują chorobę Bioenergoterapię rozumiem jako chęć świadomego cofania się w przeszłość
Kontakt z nami

Kontakt

Leczymy różnego rodzaju środkami leczniczymi i często ziołami. W przypadku cięższych schorzeń zalecamy wizyty u lekarzy specjalistów i wykonanie specjalistycznych badań.

Oczyszczam energetyczne zaburzone miejsca i strefy organizmu, zasilam strefy niedoborów bioenergetycznych.

zdrowie

Zdrowe odżywianie

dieta, dietetyk, uroda, zdrowie

Zdrowe odżywianie

(...) Zdrowe odżywianie pełni niezwykle ważną rolę w funkcjonowaniu naszego organizmu. Jak powszechnie wiadomo jesteś tym co jesz. Sportowcy swoje wyniki zawdzięczają często nie tyle ciężkiemu treningowi co odpowiedniej i zbilansowanej na ich potrzeby diecie. Dobrze zbilansowana dieta jest kluczowa w codziennym życiu dla każdego z nas. Szczególnie istotne są także dobór i dawkowanie witamin, ponieważ zarówno ich niedobór jak i nadmiar (...)

Więcej

Rak prostaty

leki, medycyna, prostata, rak, zdrowie

Rak prostaty

(...) Rak prostaty to tak naprawdę rak gruczołu krokowego, chociaż jest nazywany również rakiem stercza. Jego występowanie ma spory wskaźnik jeżeli chodzi o rozpoznanie nowotworów u mężczyzn, a jego śmiertelność to około dziesięciu procent zgonów związanych z nowotworami. Zajmuje drugie miejsce w kategorii zapadalności i umieralności. (...)

Więcej

Zdrowie dla całej rodziny

lekarstwa, uroda, zdrowie

Zdrowie dla całej rodziny

(...) Odchudzanie to dzisiaj problem sporej części społeczeństwa, nie tylko polskiego, ale trzeba by wręcz powiedzieć, że to problem cywilizacyjny. Najnowsze badania wskazują, że współczesne dzieci ruszają się znacznie mniej niż ich rówieśnicy trzydzieści lat temu, a także że mają znacznie gorszą kondycję i wytrzymałość na wysiłek fizyczny.  Oznacza to, że jeżeli w porę ten problem nie zostanie zauważony, przyszłe społeczeństwo dorosłych będzie w dużym stopniu niesprawne fizycznie. A to źle wróży dla przyszłości cywilizacji. Dlatego też ośrodki organizujące (...)

Więcej

Sport dla zdrowia

siłownia, sport, zdrowie

Sport dla zdrowia

(...) Zwykle zaczynamy uprawiać sporty, gdy chcemy zrzucić kilka kilogramów lub popracować nad swoją sylwetką. Jednak aktywność fizyczna ma również wiele, innych zalet. To właśnie dzięki niej możemy w przyjemny i bardzo skuteczny sposób zadbać o swoje zdrowie. Bo sport to zdrowie!Po pierwsze, jeśli zaczniemy regularnie się ruszać, poprawi się nasza kondycja. Jeszcze przez długie lata będziemy mogli pochwalić się świetną formą i doskonałą kondycją. To zapewni nam niesamowity komfort podczas codziennych sytuacji. Już nie będziemy mieć problemów z (...)

Więcej

Jak dbać o zdrowie dzieci

apteki, leczenie, medycyna, zdrowie

Jak dbać o zdrowie dzieci

(...) To oczywiste, że każdy z nas stara się zapewnić swoim dzieciom same, najlepsze rzeczy. To dlatego przygotowujemy dla pociech zdrowe, dobrze zbilansowane posiłki i zachęcamy maluchy do zwiększonej aktywności fizycznej. W tym wszystkim bardzo często zapominamy o zdrowiu psychicznym naszych dzieci. A jest ono równie ważne, jeśli nie najważniejsze. Jak więc zapewnić pociechom zdrowe życie pełne radości?Najważniejsza będzie tutaj dokładna obserwacja dziecka. (...)

Więcej

Jedzenie, które leczy...

apteki.zdrowa żywność, medycyna, zdrowie

Jedzenie, które leczy...

(...) Miód to prawdziwy dar matki natury, jedyna substancja spożywcza, która praktycznie się nie psuje. Ostatnimi czasy odnaleziono miód w grobowcach faraonów, po kilku tysiącach lat nadal nadaje się do spożycia… Ponoć właśnie dzięki spożywaniu dużych ilości miodu ojciec medycyny, Hipokrates żył aż sto jedenaście lat…Prawdziwy miód to także naturalny antybiotyk, który wykorzystywany jest w produkcji leków i kosmetologii. Sztuczne miody z hipermarketów to niestety głównie sam cukier, nie mają takich cudownych, prozdrowotnych właściwości.Jak sprawdzić czy miód jest naturalny?Ten prosto z ula po jakimś (...)

Więcej

Odżywki dla sportowców - fakty i mity

lekarstwa, medycyna, odżywki, zdrowie

Odżywki dla sportowców - fakty i mity

(...) Na rynku mamy ogromny wybór odżywek dla sportowców, ale osoby zaczynające przygodę z siłownią lub bieganiem często omijają je szerokim łukiem. Czy odżywki są tylko dla profesjonalnych sportowców i sprawią, że osiągniemy mięśnie niczym Mariusz Pudzianowski? A może to zbędny wydatek, który nie przyniesie efektów trenującym profesjonalnie sportowcom? Rozwiewamy 3 najczęstsze mity o odżywkach. MIT 1: Odżywki dla sportowców wpływają głównie na przyrost tkanki mięśniowej i są używane tylko (...)

Więcej

Higiena jamy ustnej od najmłodszych lat

implanty, protetyka, stomatologia, zdrowie

Higiena jamy ustnej od najmłodszych lat

(...) Dentysta kojarzy się wielu ludziom negatywnie, jednak wizyta u stomatologa jest bardzo często spowodowana naszymi błędami, w higienie jamy ustnej. Dbanie o zęby jest niezwykle ważne, po każdym posiłku powinniśmy wymyć dokładnie zęby a jeśli nie mamy takiej możliwości to bardzo dobrym sposobem na odświeżenie jamy ustnej jest guma do żucia.Od najmłodszych lat należy dzieciom wpajać zasady jak obchodzić się z naszymi zębami, dzieci boją się pierwszej wizyty u dentysty, warto więc w porę oswajać je (...)

Więcej

Psycholog lekarzem duszy

apteki, leczenie, lekarstwa, psycholog, zdrowie

Psycholog lekarzem duszy

(...) W życiu każdego z nas mogą wystąpić sytuacje, które stanowić mogą poważny problem i realne zagrożenie dla zdrowia psychicznego. Utrata pracy, rozpad małżeństwa, śmierć członka rodziny, czy też uzależnienie od alkoholu lub narkotyków, powodować mogą ogromny ból psychiczny i stany depresyjne. Na ogół ludzie zmagającymi się z problemami życiowymi starają się radzić sobie z nimi sami. Zamykają się w czterech ścianach, izolują (...)

Więcej

Odnajdź swoją harmonię życia

medycyna, psychologia, psychoterapia, zdrowie

Odnajdź swoją harmonię życia

(...) Każdy człowiek w swoim życiu ma chwile zwątpienia. Jedne problemy przychodzą i trzymają w swojej poplątanej sieci długi czas, inne wydają się mijać i rozwiązywać się same. Jeśli czujesz się przytłoczony ilością spraw, które odbywają się w Twoim życiu, jakby "za Twoimi plecami", jeśli czujesz, że z każdym dniem tracisz coraz większą radość lub jeśli czujesz, że straciłeś siebie i to, co było w Twoim życiu dobre... Pozwól sobie znaleźć harmonię. (...)

Więcej

Różne spojrzenia na ciążę

ciąża, ginekologia, połóg, zdrowie

Różne spojrzenia na ciążę

(...) Temat ciąży i porodu jest bardzo obszerny i można na niego spojrzeć okiem lekarza, położnej i oczywiście matki. Z tym okresem dla większości kobiet wiąże się wiele obaw, lęków i wahań nastrojów. Szczególnie wtedy gdy kobieta zachodzi w ciąże pierwszy raz. Bardzo dobrym sposobem na uniknięcie tych wszystkich lęków i obaw jest wsparcie partnera i uczestnictwo wspólnie do szkoły rodzenia. Szkoły rodzenia mają w naszym kraju już kilkunastoletnią historię i stale się doskonalą. O ich przydatności, sensie i skuteczności działania świadczy coraz większa popularność i uczestnictwo w prowadzonych (...)

Więcej

Apteczne promocje

apteka, zakupy, zdrowie

Apteczne promocje

(...) Nie wszyscy lubią robienie zakupów w tradycyjnej aptece w centrum handlowym, chociaż te są zakładane wszędzie jak grzyby po deszczu. Wychodzi jednak, że proponowane przez apteki internetowe te same leki okazują się być nawet o % tańsze. Sieć umożliwia niesamowitą prostotę szybkiego porównania cen kosmetyków lub lekarstw. Dlatego też każda apteka online by zachować konkurencyjność jest zobligowana do zaproponowania minimalnych marż i niskich cen. Apteka internetowa może zaoferować szerszą paletę produktów niż apteka klasyczna. Niesamowicie rozwinięta sieć zaopatrzenia aptek w naszym kraju umożliwia ściągnięcie z hurtowni prawie każdego lekarstwa w przeciągu 12h. Daje to opcję natychmiastowej realizacji zamówienia klienta. Obraz w Polsce na rynku preparatów OTC gwałtownie się zmienia. Co roku odnotowuje (...)

Więcej

Porady z psychoterapii

apteki, leczenie, psychologia, uroda, zdrowie

Porady z psychoterapii

(...) Z pomocą przybywają tu niewykwalifikowani i wykwalifikowani w psychoterapii lekarze, socjoterapeuci, pedagodzy, psycholodzy, itd. W momencie swoich narodzin psychoterapia była uznawana za część szerszej nauki - psychoanalizy. Aczkolwiek obecnie została wyodrębniona i egzystuje jako osobna dziedzina nauki, jak również jest elementem składowym innych odmian psychologii (...)

Więcej

Spalanie tłuszczu

apteki, lekarstwa, odchudzanie, uroda, zdrowie

Spalanie tłuszczu

(...) Powszechne stało się uciekanie do znanej nam dobrze głodówki, której przypisuje się wręcz mityczne oraz zbawienne właściwości dla naszych ciał. To bardzo niebezpieczny sposób odchudzania, który prowadzić może do anoreksji albo nawet do znacznych zaburzeń działania naszych organizmów. Powszechnie stosowane są również tabletki na odchudzanie, albo też stosowanie (...)

Więcej

Złote krople

apteki, dieta, uroda, zdrowie

Złote krople

(...) Zaskakująco intrygującą koncepcją na zbudowanie swojej personalnej siatki w systemie marketingu wielopoziomowego zaoferowała firma Goldendrop. Firma z powodzeniem zdobywa rodzimy rynek proponując wysokiej jakości, ekskluzywny olej lniany bogaty w wartościowe nienasycone kwasy tłuszczowe Omega 3. Olej Goldendrop jest właściwie rewelacyjnie skomponowaną mieszaniną oleju rzepakowego ze starannie dobranych nasion roślin genetycznie nie modyfikowanych a także oleju lnianego tłoczonego z siemienia lnianego. Otrzymany w ten sposób produkt wyróżnia się rewelacyjnymi właściwościami zdrowotnymi, a co najważniejsze (...)

Więcej

Nie stój w kolejce do lekarzy

leczenie, medycyna, ubezpieczenia, zdrowie

Nie stój w kolejce do lekarzy

(...) Czy służba zdrowia jest państwowa czy prywatna? Pomówimy teraz o ubezpieczeniach zdrowotnych w naszym kraju. Jak to naprawdę jest z naszą służbą zdrowia? W teorii każdy obywatel RP płacący składki do Narodowego Fundusze Zdrowia ma prawo do bezpłatnej opieki medycznej. W praktyce objawia się to tak, iż listy oczekujących na planowe zabiegi lub operacje szpitalne albo też kolejki do lekarzy specjalistów na konsultacje są tak rozbudowane, iż po prostu zazwyczaj pacjent nie doczeka się na leczenie a jego stan zdrowia się pogorszy. Ubezpieczenie zdrowotne musi mieć dobrowolny charakter. Nie należy zmuszać ludzi, aby kupowali dodatkowe ubezpieczenia medyczne. Naturalnie nic nie stoi na przeszkodzie, żeby odprowadzać składki do NFZ, co zabezpieczy nam dostęp do publicznej służby zdrowia, a równolegle wykupić w jednym z funduszy zdrowotnych dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne. Gdzie (...)

Więcej

Terapia przeciw nowotworom

leczenie, medycyna, zdrowie

Terapia przeciw nowotworom

(...) Niewielkie przerosty gruczołu prostaty można leczyć farmakologicznie. Co do zasady leczenie to może raczej mieć charakter tymczasowy lecz przez kilka lat efekty kuracji są satysfakcjonujące przy nieznacznej ilości efektów ubocznych. W przypadku problemów poważniejszych wskazane jest poddać się zabiegowi, aby specjalista mógł fizycznie uwolnić pęcherz moczowy z nazbyt dużego ucisku rozrośniętego gruczołu. Problemy gruczołu prostaty kończą się zaburzeniami funkcji seksualnych takimi jak zaburzenia erekcja ale także parciem na cewkę moczową. Klasyczne rak prostaty objawy podejrzewanego nowotworu prostaty to wzmagające się uciskanie na pęcherz w czasie oddawania moczu, możliwość występowania niewielkich ilości krwi w moczu, a także nazbyt częste wizyty w toalecie. Wolny rozrost gruczołu prostaty dotyczy bardzo wielu mężczyzn z biegiem wieku i jest normalną konsekwencją starzenia się ciała człowieka. Symptomowi temu sprzyjają takie czynniki jak stresogenny tryb życia, mała ilość ruchu, zbyt monotonne odżywianie się. Dlatego zaleca się aktywność z dziedziny profilaktyki takie jak jogging, (...)

Więcej

Stomatolodzy wrocławscy

medycyna, stomatologia, zdrowie

Stomatolodzy wrocławscy

(...) Nasz serwis skierowany jest zarówno do dla samych stomatologów, gdzie mogą wpisywać swoje wizytówki jak również przyszłych pacjentów.Chirurgia stomatologiczna to centralny zbiór - wyszukiwarka prywatnych klinik i gabinetów stomatologicznych. Macie tu spis lekarzy różnych specjalizacji takich jak: stomatolog, ortodonta czy dentysta. Dzięki nam możecie realizować wiele różnych zabiegów medycznych i stomatologicznych takich jak: implanty Wrocław, porcelanki, wypełnienia, lakierowanie zębów, korony, wybielanie zębów, leczenie kanałowe.Nasz gabinet stomatologiczny to kolejna forma reklamy w internecie, tym razem adresowana do (...)

Więcej

Zdrowie Leczenie Medycyna Uroda Apteki Lekarstwa Dieta
Copyright © 2008 buytemplates.net. All Rights Reserved. E4.0.2