Informujemy o przyczynach chorób - zatem zamiast zwalczać ich skutki trafisz bezpośrednio w przyczyny, które powodują chorobę Bioenergoterapię rozumiem jako chęć świadomego cofania się w przeszłość
Kontakt z nami

Kontakt

Leczymy różnego rodzaju środkami leczniczymi i często ziołami. W przypadku cięższych schorzeń zalecamy wizyty u lekarzy specjalistów i wykonanie specjalistycznych badań.

Oczyszczam energetyczne zaburzone miejsca i strefy organizmu, zasilam strefy niedoborów bioenergetycznych.

Zobacz to na zdjęciach:

zakupy

sklepy

żywność

ekologia

Zdrowe życie

Gdzie kupić zdrową żywność ekologiczną? W dużych miastach takich jak Poznań, Wrocław, Warszawa, czy Kraków nie jest to już żaden problem. Sklep ze zdrową żywnością jest już prawie w każdej dzielnicy. Tam nabędziemy pieczywo pieczone na zakwasie, zaopatrzymy się w słodziki, produkty bezcukrowe, ekologiczne dżemy i konfitury, herbaty oraz kawy pochodzące z upraw kontrolowanych, zamówimy warzywne oraz owocowe przetwory. Każdy internetowy sklep ekologiczny udostępnia w swojej ofercie również żywność bezglutenowa odpowiednia dla osób, których przewodowy pokarmowe nie tolerują glutenu. A ten składnik diety niestety jest obecny w wielu produktach zbożowych takich jak makarony, pieczywo, mąki. Gluten występuje w najpopularniejszych zbożach takich jak jęczmień, pszenica, żyto.

Niewielu z nas uświadamia sobie, iż tajemnicą zdrowego życia oraz świetnego samopoczucia bez zbędnych chorób oraz dolegliwości jest prawidłowe oraz zdrowe odżywianie się. Wielkie znaczenie ma w tym przypadku spożywanie posiłków o ściśle określonych porach jak również cykliczność a także przyjmowanie przynajmniej jednego ciepłego posiłku dziennie. Ale co ważniejsze, niezwykle istotne jest to, z jakich surowców oraz półproduktów wytworzono nasze codzienne jedzenie.

Na szczęście w Europie wytwarza się coraz więcej żywności wolnej od nadmiernych ilości składników zagrażających życiu człowieka. Jest to tak zwana żywność ekologiczna, która spełniać musi surowe chemiczne normy. Powstaje coraz więcej gospodarstw ekologicznych, które mogą z sukcesem konkurować na rynku dzięki dedykowanym dopłatom ekologicznym z Unii Europejskiej. Naturalnie zdrowa żywność musi być droższa, a uzyskiwane zbiory nie są jak w przypadku rolnictwa tradycyjnego tak obfite, jednakże uświadamianie społeczeństwu i właściwa edukacja o tym, że wytwarzanie zdrowej żywności opłaci się wszystkim, przynoszą coraz lepsze rezultaty. Coraz więcej ludzi zastanawia się, jaki wpływ na zdrowie ma obecność wszystkich dodatkowych elementów, czyta informacje o składzie, spogląda, co na etykietach produktów jest napisane.

Nie jest sekretem, że znaczna część żywności wytwarzanej na naszym globie jest produkowana w oparciu o sadzonki zmodyfikowane genetycznie, nie stroni się również od pestycydów jak również mineralnych nawozów. Nie uświadamiamy sobie, iż w łatwy sposób są wszystkie te czynniki kumulowane w roślinach, a następnie spożywane przez nas wraz z pięknie prezentującymi się ogórkiem czy rzodkiewką.

Opublikowany przez Mikołaj Budzanowski | 2012/11/30


Morawiecki: Nie wykluczam ponownej nowelizacji tegorocznego budżetu

Nie wykluczam ponownej nowelizacji tegorocznego budżetu - poinformował wicepremier, minister rozwoju finansów Mateusz Morawiecki. Wskazał, że resort finansów chce wykorzystać dobrą sytuację budżetu do "realizacji zobowiązań z...

Zdrowie Leczenie Medycyna Uroda Apteki Lekarstwa Dieta
Copyright © 2008 buytemplates.net. All Rights Reserved. E4.0.2