Informujemy o przyczynach chorób - zatem zamiast zwalczać ich skutki trafisz bezpośrednio w przyczyny, które powodują chorobę Bioenergoterapię rozumiem jako chęć świadomego cofania się w przeszłość
Kontakt z nami

Kontakt

Leczymy różnego rodzaju środkami leczniczymi i często ziołami. W przypadku cięższych schorzeń zalecamy wizyty u lekarzy specjalistów i wykonanie specjalistycznych badań.

Oczyszczam energetyczne zaburzone miejsca i strefy organizmu, zasilam strefy niedoborów bioenergetycznych.

Zobacz to na zdjęciach:

uroda

zdrowie

dieta

dietetyk

Zdrowe odżywianie

Zdrowe odżywianie pełni niezwykle ważną rolę w funkcjonowaniu naszego organizmu. Jak powszechnie wiadomo jesteś tym co jesz. Sportowcy swoje wyniki zawdzięczają często nie tyle ciężkiemu treningowi co odpowiedniej i zbilansowanej na ich potrzeby diecie. Dobrze zbilansowana dieta jest kluczowa w codziennym życiu dla każdego z nas. 
Szczególnie istotne są także dobór i dawkowanie witamin, ponieważ zarówno ich niedobór jak i nadmiar może być szkodliwy. Nadmiarem witamin w organizmie jest hiperwitaminoza. Nasze ciało jest w stanie sobie poradzić z nadwyżką witamin rozpuszczalnych w wodzie, wypłukując ich nadmiar wraz z moczem. Niestety zbyt duże spożycie witamin rozpuszczalnych w tłuszczach często prowadzi do "przedawkowania", co jest szkodliwe dla funkcjonowania naszego organizmu. Głównym źródłem witamin są oczywiście warzywa i owoce. 
Według badań naukowych powinniśmy dziennie spożywać co najmniej 400 gram warzyw i owoców, aby zapewnić sobie odpowiednią ilość witamin. Jest to jednak minimalna wartość, więc dla własnego zdrowia możemy tę ilość podwoić. Przy układaniu diety dla siebie, nie tyle możemy co powinniśmy skorzystać z porady fachowca. Organizm oprócz odpowiedniego odżywania potrzebuje także ruchu (przecież już nasze babcie wiedziały że sport to zdrowie).
Jak zapewnić sobie wyżej wymienione rzeczy?
Dla przykładu weźmy mieszkankę Poznania. Po pracy może ona odwiedzić gabinet dietetyka w Poznaniu lub kluby fitness w Poznaniu. Następnie może się zatroszczyć się o swoją urodę, odwiedzając poznański gabinet kosmetyczny itp. Jak widać o zdrowie można zadbać na różne sposoby, a to czy zaczniemy o siebie dbać zależy od nas samych.
Materiał na podstawie strony: http://sport-beauty.pl/zdrowie-i-uroda/dietetyka/

Opublikowany przez Karol Poraziński | 2017/10/25


Tynk gipsowy - dobry a może zły wybór?

Gips był stosowany teraz na starożytności, na antycznej Anatolii oraz Egipcie. Od zarania dziejów znajdował zastosowanie na budownictwie, architekturze sztuce. Obecnie był szeroko wykorzystywany na budownictwie na pracach rem...

Zdrowie Leczenie Medycyna Uroda Apteki Lekarstwa Dieta
Copyright © 2008 buytemplates.net. All Rights Reserved. E4.0.2