Informujemy o przyczynach chorób - zatem zamiast zwalczać ich skutki trafisz bezpośrednio w przyczyny, które powodują chorobę Bioenergoterapię rozumiem jako chęć świadomego cofania się w przeszłość
Kontakt z nami

Kontakt

Leczymy różnego rodzaju środkami leczniczymi i często ziołami. W przypadku cięższych schorzeń zalecamy wizyty u lekarzy specjalistów i wykonanie specjalistycznych badań.

Oczyszczam energetyczne zaburzone miejsca i strefy organizmu, zasilam strefy niedoborów bioenergetycznych.

zakupy

Apteczne promocje

apteka, zakupy, zdrowie

Apteczne promocje

(...) się kilkunastoprocentowy wzrost sprzedaży. Nasi rodacy niezwykle chętnie kupują leki bez recepty. Sprzyjające ku temu są szczególnie momenty słabszej aury, nadęte doniesienia prasowe o rozprzestrzenianiu się zapadnięć na grypę świńską albo też ptasią, oraz ciężkie zimy. Nasi rodacy zaopatrują się w tanie leki niemalże tak jak bułki, ryż czy mleko w supermarkecie. Porządna apteka internetowa zaoferuje wiele dodatków swoim kontrahentom. Mogą to być oferty specjalne, korzystne promocje, wsparcie specjalisty seksuologa czy terapeuty, gratisowe konsultacje farmaceutów specjalistów. Stale wzrastającą popularnością cieszą się apteki, w jakich leki bez recepty, kosmetyki oraz dermokosmetyki są poukładane na półkach i będące w zasięgu ręki. Klient uruchamia koszyk i krąży pomiędzy półkami, przegląda (...)

Więcej

Zdrowe życie

ekologia, sklepy, zakupy, żywność

Zdrowe życie

(...) codzienne jedzenie. Na szczęście w Europie wytwarza się coraz więcej żywności wolnej od nadmiernych ilości składników zagrażających życiu człowieka. Jest to tak zwana żywność ekologiczna, która spełniać musi surowe chemiczne normy. Powstaje coraz więcej gospodarstw ekologicznych, które mogą z sukcesem konkurować na rynku dzięki dedykowanym dopłatom ekologicznym z Unii Europejskiej. Naturalnie zdrowa żywność musi być droższa, a uzyskiwane zbiory nie są jak w przypadku rolnictwa tradycyjnego tak obfite, jednakże uświadamianie społeczeństwu i właściwa edukacja o tym, że wytwarzanie zdrowej żywności opłaci (...)

Więcej

Zdrowie Leczenie Medycyna Uroda Apteki Lekarstwa Dieta
Copyright © 2008 buytemplates.net. All Rights Reserved. E4.0.2