Informujemy o przyczynach chorób - zatem zamiast zwalczać ich skutki trafisz bezpośrednio w przyczyny, które powodują chorobę Bioenergoterapię rozumiem jako chęć świadomego cofania się w przeszłość
Kontakt z nami

Kontakt

Leczymy różnego rodzaju środkami leczniczymi i często ziołami. W przypadku cięższych schorzeń zalecamy wizyty u lekarzy specjalistów i wykonanie specjalistycznych badań.

Oczyszczam energetyczne zaburzone miejsca i strefy organizmu, zasilam strefy niedoborów bioenergetycznych.

Zobacz to na zdjęciach:

uroda

apteki

lekarstwa

zdrowie

odchudzanie

Spalanie tłuszczu

Powszechne stało się uciekanie do znanej nam dobrze głodówki, której przypisuje się wręcz mityczne oraz zbawienne właściwości dla naszych ciał. To bardzo niebezpieczny sposób odchudzania, który prowadzić może do anoreksji albo nawet do znacznych zaburzeń działania naszych organizmów. Powszechnie stosowane są również tabletki na odchudzanie, albo też stosowanie magicznych diet odchudzających takich jak dieta ziemniaczana albo też dieta jogurtowa. Na forach internetowych o odchudzaniu można odnaleźć wiele kapitalnych zaleceń, jak stracić możliwie dużo dodatkowych kilogramów w możliwie krótkim czasie.

W jaki sposób schudnąć? To pytanie, które w Polsce każdego dnia zadaje sobie mnóstwo mężczyzn i kobiet. Zbyt duża nadwaga to problem społeczny, który już urasta do roli choroby cywilizacyjnej. Rosnące tempo życia i ciągły brak czasu na sport albo ćwiczenia fizyczne sprawia, iż ludzie są stale bardziej zmęczeni i preferują rozwiązania połowiczne.

Ciekawym sposobem na bezpieczne, spokojne i szybkie odchudzanie jest rzetelnie przeprowadzony i zaplanowany masaż odchudzający. Technika masażu odchudzającego zakłada masowanie wybranych części ciała w określonym porządku. Ponieważ układ limfatyczny nie dysponuje napędem, dlatego masaż odchudzający brzucha ma na celu wzbudzić bardziej dynamiczne krążenie limfy. Dzięki masażom limfa szybciej wyprowadza z organizmu szkodliwe związki, które dalszej kolejności są usuwane poprzez nerki na zewnątrz. W ich miejsce wchodzą witaminy a także materiały budulcowe a także odżywcze, które dostarczane do komórek wspomagają oraz przyspieszają spalanie tkanek tłuszczowych. Masaż odchudzający jest wstępnym elementem programu prawidłowego odchudzania. Po osiągnięciu pierwszych rezultatów następuje seria masaży modelujących, których zadaniem jest utrwalenie efektu przeprowadzonych uprzednio masaży odchudzających.

Opublikowany przez Andrzej Kiljan | 2012/12/12


Behawioralna biometria zastąpi hasła

W ciągu kilku lat możemy zapomnieć o hasłach dostępu. Smartfony same będą rozpoznawać użytkowników....

Zdrowie Leczenie Medycyna Uroda Apteki Lekarstwa Dieta
Copyright © 2008 buytemplates.net. All Rights Reserved. E4.0.2