Informujemy o przyczynach chorób - zatem zamiast zwalczać ich skutki trafisz bezpośrednio w przyczyny, które powodują chorobę Bioenergoterapię rozumiem jako chęć świadomego cofania się w przeszłość
Kontakt z nami

Kontakt

Leczymy różnego rodzaju środkami leczniczymi i często ziołami. W przypadku cięższych schorzeń zalecamy wizyty u lekarzy specjalistów i wykonanie specjalistycznych badań.

Oczyszczam energetyczne zaburzone miejsca i strefy organizmu, zasilam strefy niedoborów bioenergetycznych.

Zobacz to na zdjęciach:

zdrowie

medycyna

leki

rak

prostata

Rak prostaty

Rak prostaty to tak naprawdę rak gruczołu krokowego, chociaż jest nazywany również rakiem stercza. Jego występowanie ma spory wskaźnik jeżeli chodzi o rozpoznanie nowotworów u mężczyzn, a jego śmiertelność to około dziesięciu procent zgonów związanych z nowotworami. Zajmuje drugie miejsce w kategorii zapadalności i umieralności. Nowotwór stercza często charakteryzuje się łagodnym przebiegiem choroby, może rozwijać się całkowicie bezobjawowo nawet przez kilkanaście lat. Tak jak w przypadku innych nowotworów, ważna jest profilaktyka, do której może zaliczać się coś tak zwyczajnego jak prowadzenie zdrowego trybu życia i odpowiedniej diety. 

Czynnikami, które wpływają na występowanie i rozwój choroby są:
1) Predyspozycje dziedziczne, czyli występowanie choroby u kogoś bliskiego, na przykład ojca lub dziadka.
2) Czynniki związane z rasą, ponieważ statystycznie czarnoskórzy zapadają na tę chorobę częściej.
3) Zła dieta, z dużą ilością tłuszczów, białka i cholesterolu.
Najczęstsze objawy to:
- nietrzymanie moczu,
- pieczenie w okolicach krocza,
- krew obecna w moczu i spermie,
- bóle podbrzusza,
- zaburzenia erekcji.
Leczenie raka prostaty w głównej mierze zależy od tego, jak szybko został wykryty. Konieczna jest profesjonalna diagnoza urologa, który oceni wyrządzone do tej pory szkody i wybierze odpowiednie leczenie. Są różne metody leczenia raka prostaty. Nowotwór, który nie jest złośliwy i nie zaatakował innych organów można leczyć radykalnie. Takie leczenie to, między innymi, leczenie chirurgiczne i operacyjne, radioterapia z pól zewnętrznych czy w końcu najmniej inwazyjne leczenie farmakologiczne.
Więcej o chorobie na: http://www.klinikaurologii.edu.pl/rak-gruczolu-krokowego/

Opublikowany przez Janina Biskup | 2017/09/06


Morawiecki: Nie wykluczam ponownej nowelizacji tegorocznego budżetu

Nie wykluczam ponownej nowelizacji tegorocznego budżetu - poinformował wicepremier, minister rozwoju finansów Mateusz Morawiecki. Wskazał, że resort finansów chce wykorzystać dobrą sytuację budżetu do "realizacji zobowiązań z...

Zdrowie Leczenie Medycyna Uroda Apteki Lekarstwa Dieta
Copyright © 2008 buytemplates.net. All Rights Reserved. E4.0.2