Informujemy o przyczynach chorób - zatem zamiast zwalczać ich skutki trafisz bezpośrednio w przyczyny, które powodują chorobę Bioenergoterapię rozumiem jako chęć świadomego cofania się w przeszłość
Kontakt z nami

Kontakt

Leczymy różnego rodzaju środkami leczniczymi i często ziołami. W przypadku cięższych schorzeń zalecamy wizyty u lekarzy specjalistów i wykonanie specjalistycznych badań.

Oczyszczam energetyczne zaburzone miejsca i strefy organizmu, zasilam strefy niedoborów bioenergetycznych.

Zobacz to na zdjęciach:

praca psychoterapeuty

psychoterapia

Psychoterapia - droga do osiągnięcia szczęścia

Współczesny świat to coraz większy pęd, mający olbrzymi wpływ na nasze zdrowie psychiczne. Długotrwałe działanie silnego stresu powoduje szereg zaburzeń i zniekształca relacje z drugim człowiekiem.  
Często nasze postrzeganie uczuć zostaje zniekształcone, co ma wpływ na współżycie w rodzinie, relacje partnerskie, a także zawodowe. Zmęczenie, przeciążenie organizmu i negatywne myślenie prowadzi do wycofania i izolacji. 
Nasze zagubienie ma przełożenie na pozostałe strefy życia. To duży dyskomfort, który każdego dnia nasila się, prowadząc do utraty zainteresowań, wycofania z życia towarzyskiego, a także pewnego rodzaju niemocy.  Wtedy konieczna jest praca psychoterapeuty. Dzięki niej możemy spojrzeć na dotychczasowe życie z dystansu i popracować nad sobą. Dobry terapeuta i psychoterapia mają w tym przypadku kluczowe znaczenie. (Przykładowo:  http://fripp.org.pl/oferta/psychoterapia-indywidualna)
Spotkania podczas których omawiane są aspekty naszego życia, dają zupełnie inny obraz postrzegania siebie, a także relacji z drugim człowiekiem. Praca psychoterapeuty pomaga wzmocnić i odbudować zatracone poczucie własnej wartości. 
Dzięki niej odzyskujemy zupełnie inny komfort życia, w dużo lepszej jakości i z mniejszym prawdopodobieństwem popełnienia tych samych błędów. Poprawiamy nasze relacje w rodzinie, spełniamy się na polu zawodowym, a przede wszystkim lepiej poznajemy samego siebie. Po zakończeniu terapii wiele dotychczasowych zdarzeń nie budzi już strachu i nie powoduje zagubienia. Odzyskane poczucie własnej wartości jest najwspanialszą nagrodą za trud, który niesie ze sobą psychoterapia.


Opublikowany przez Janina Biskup | 2018/07/24


Czystki na ministerstwie finansów Uzbekistanu - zwolniono ponad 500 osób

562 pracowników ministerstwa finansów Uzbekistanu zwolniono na związku z poleceniem prezydenta Szawkata Mirzijojewa, by resort "wykorzenił nieefektywność" pozbył się "szpiclów" szargających jego reputację - podał na środę Reu...

Zdrowie Leczenie Medycyna Uroda Apteki Lekarstwa Dieta
Copyright © 2008 buytemplates.net. All Rights Reserved. E4.0.2