Informujemy o przyczynach chorób - zatem zamiast zwalczać ich skutki trafisz bezpośrednio w przyczyny, które powodują chorobę Bioenergoterapię rozumiem jako chęć świadomego cofania się w przeszłość
Kontakt z nami

Kontakt

Leczymy różnego rodzaju środkami leczniczymi i często ziołami. W przypadku cięższych schorzeń zalecamy wizyty u lekarzy specjalistów i wykonanie specjalistycznych badań.

Oczyszczam energetyczne zaburzone miejsca i strefy organizmu, zasilam strefy niedoborów bioenergetycznych.

psychologia

Odnajdź swoją harmonię życia

medycyna, psychologia, psychoterapia, zdrowie

Odnajdź swoją harmonię życia

(...) Psycholog skutecznie pomoże Ci na tej drodze. Będzie Twoim wsparciem w procesie dochodzenia do zdrowia. Dobry psychoterapeuta, to człowiek, który jest nakierowany na drugą osobę. Oferuje swą pomoc w postaci wiedzy i terapeutycznych umiejętności wszystkim tym, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji życiowej oraz tym, którzy chcą to zmienić. Psycholog pomoże więc również i Tobie. Ogromną zaletą korzystania z tej formy pomocy nie jest to, że ktoś (w tym przypadku (...)

Więcej

Porady z psychoterapii

apteki, leczenie, psychologia, uroda, zdrowie

Porady z psychoterapii

(...) osobowości i zaburzeń lękowych. Zgodnie z literą prawa wsparcie terapeutyczne mogą oferować jedynie instytucje czy osoby posiadające niezbędną wiedzę i kwalifikacje. Ekspertyzy naukowe wykazały jej nadzwyczaj wysoką skuteczność w leczeniu tego typu problemów. Nowoczesna medycyna nakazuje nam zgłębiać zupełnie rozłącznie dwa pojęcia - psychoterapia oraz (...)

Więcej

Zdrowie Leczenie Medycyna Uroda Apteki Lekarstwa Dieta
Copyright © 2008 buytemplates.net. All Rights Reserved. E4.0.2