Informujemy o przyczynach chorób - zatem zamiast zwalczać ich skutki trafisz bezpośrednio w przyczyny, które powodują chorobę Bioenergoterapię rozumiem jako chęć świadomego cofania się w przeszłość
Kontakt z nami

Kontakt

Leczymy różnego rodzaju środkami leczniczymi i często ziołami. W przypadku cięższych schorzeń zalecamy wizyty u lekarzy specjalistów i wykonanie specjalistycznych badań.

Oczyszczam energetyczne zaburzone miejsca i strefy organizmu, zasilam strefy niedoborów bioenergetycznych.

Zobacz to na zdjęciach:

zdrowie

medycyna

lekarstwa

odżywki

Odżywki dla sportowców - fakty i mity

Na rynku mamy ogromny wybór odżywek dla sportowców, ale osoby zaczynające przygodę z siłownią lub bieganiem często omijają je szerokim łukiem. Czy odżywki są tylko dla profesjonalnych sportowców i sprawią, że osiągniemy mięśnie niczym Mariusz Pudzianowski? A może to zbędny wydatek, który nie przyniesie efektów trenującym profesjonalnie sportowcom? Rozwiewamy 3 najczęstsze mity o odżywkach.

MIT 1: Odżywki dla sportowców wpływają głównie na przyrost tkanki mięśniowej i są używane tylko przy treningu siłowym
Wśród wielu odżywek, są preparaty proteinowe, które rzeczywiście wpływają na budowanie mięśni. Ale nie tylko - odżywki dla sportowców polepszają naszą siłę, wytrzymałość i wspomagają regenerację organizmu. Są też preparaty wspomagające spalanie, np. popularna L-karnityna. Mogą je z powodzeniem stosować biegacze albo osoby przed treningiem aerobowym np. w salonie fitness. Panie nie powinny obawiać się "nabrania masy" i rozrostu mięśni przy odpowiednio dobranej suplementacji.
Przy wysiłku fizycznym, zwiększa się nasze zapotrzebowanie na wszystkie składniki pokarmowe. Odżywki pozwalają szybko je uzupełnić.

MIT 2: Odżywki = sterydy. Odżywki dla sportowców nie są bezpieczne
Dostępne w profesjonalnych sklepach dla sportowców preparaty są w pełni legalne i bezpieczne. Czasy pokątnie sprzedawanych proszków na osiedlowych siłowniach odeszły bezpowrotnie - obecnie większość sprzedawców to profesjonalni doradcy, którzy pomogą dobrać preparat do naszych potrzeb i rodzaju treningu.
Jak każdy suplement diety lub składnik pokarmowy, odżywki mogą wywołać alergie lub skutki uboczne - jeśli w trakcie przyjmowania preparatu czujemy się źle, należy skontaktować się z lekarzem.

MIT 3: Odżywki dla sportowców to głównie białko zwierzęce
Wiele odżywek zawiera proteiny pochodzenia zwierzęcego (np. kazeinę). Nie oznacza to jednak, że weganie nie mogą stosować odżywek. Na rynku są już preparaty dla wegan, a nawet osób na diecie surowej (raw) - np. z protein konopi lub soi.

Opublikowany przez Karol Poraziński | 2014/08/19


PKO BP: Sprawa wyłudzenia 10 mln zł wykryta przez służby banku

Sprawa wyłudzenia na szkodę banku PKO BP kredytów na kwotę ponad 10 mln zł została wykryta dzięki działaniom Departamentu Bezpieczeństwa PKO Banku Polskiego teraz na 2015 roku - głosi stanowisko PKO BP przekazane na środę PAP...

Zdrowie Leczenie Medycyna Uroda Apteki Lekarstwa Dieta
Copyright © 2008 buytemplates.net. All Rights Reserved. E4.0.2