Informujemy o przyczynach chorób - zatem zamiast zwalczać ich skutki trafisz bezpośrednio w przyczyny, które powodują chorobę Bioenergoterapię rozumiem jako chęć świadomego cofania się w przeszłość
Kontakt z nami

Kontakt

Leczymy różnego rodzaju środkami leczniczymi i często ziołami. W przypadku cięższych schorzeń zalecamy wizyty u lekarzy specjalistów i wykonanie specjalistycznych badań.

Oczyszczam energetyczne zaburzone miejsca i strefy organizmu, zasilam strefy niedoborów bioenergetycznych.

lekarstwa

Zdrowie dla całej rodziny

lekarstwa, uroda, zdrowie

Zdrowie dla całej rodziny

(...) Odchudzanie to dzisiaj problem sporej części społeczeństwa, nie tylko polskiego, ale trzeba by wręcz powiedzieć, że to problem cywilizacyjny. Najnowsze badania wskazują, że współczesne dzieci ruszają się znacznie mniej niż ich rówieśnicy trzydzieści lat temu, a także że mają znacznie gorszą kondycję i wytrzymałość na wysiłek fizyczny.  Oznacza to, że jeżeli w porę ten problem nie zostanie zauważony, przyszłe społeczeństwo dorosłych będzie w dużym stopniu niesprawne fizycznie. A to źle wróży dla przyszłości cywilizacji. Dlatego też ośrodki organizujące (...)

Więcej

Leczenie żylaków w klinice Venamed

apteki, leczenie, lekarstwa, uroda, żylaki, żyły

Leczenie żylaków w klinice Venamed

(...) i zlokalizowanie perforatorów i przerwanie ich ciągłości. Jako ciekawostkę dodamy, że pierwsza operacja usuwania żylaków została wykonana w 1905 roku przez Williama Wayne'Babcocka i z powodzeniem jest nadal stosowana. Jak przebiega (...)

Więcej

Ból kolan

apteki, lekarstwa, uroda

Ból kolan

(...) wielogodzinnego chodzenia oraz niestety starość - to wszystko może być przyczyną zużycia chrząstki stawowej. By nie dopuścić do takiej sytuacji, warto w czasie wzmożonej pracy zadbać o suplementację kolagenu. Można wykorzystać gotowe preparaty lub chociaż jeść więcej galaretki z naturalnej żelatyny. Ból kolan leczenie w przypadku reumatyzmu to przede wszystkim podawanie środków przeciwbólowych i rehabilitacja oraz wkładki takie jak dostępne tutaj. Możliwe jest obecnie zastosowanie takiej (...)

Więcej

Odżywki dla sportowców - fakty i mity

lekarstwa, medycyna, odżywki, zdrowie

Odżywki dla sportowców - fakty i mity

(...) Na rynku mamy ogromny wybór odżywek dla sportowców, ale osoby zaczynające przygodę z siłownią lub bieganiem często omijają je szerokim łukiem. Czy odżywki są tylko dla profesjonalnych sportowców i sprawią, że osiągniemy mięśnie niczym Mariusz Pudzianowski? A może to zbędny wydatek, który nie przyniesie efektów trenującym profesjonalnie sportowcom? Rozwiewamy 3 najczęstsze mity o odżywkach. MIT 1: Odżywki dla sportowców wpływają głównie na przyrost tkanki mięśniowej i są używane tylko (...)

Więcej

Psycholog lekarzem duszy

apteki, leczenie, lekarstwa, psycholog, zdrowie

Psycholog lekarzem duszy

(...) najważniejsze, zaproponować skuteczna formę terapii i powrotu do zdrowia psychicznego. Dobry psycholog potrafi zdziałać cuda i już kilka wizyt w jego gabinecie przynosi prawdziwą ulgę dla pacjenta. Wystarczy się jedynie zdecydować i zgłosić po pomoc do psychologa.Niestety, w Polsce nadal funkcjonuje przekonanie, że wszelkie problemy należy rozwiązywać samotnie, albo z pomocą najbliższych. Nie zawsze to jednak wystarcza. Najbliżsi, mimo (...)

Więcej

Spalanie tłuszczu

apteki, lekarstwa, odchudzanie, uroda, zdrowie

Spalanie tłuszczu

(...) magicznych diet odchudzających takich jak dieta ziemniaczana albo też dieta jogurtowa. Na forach internetowych o odchudzaniu można odnaleźć wiele kapitalnych zaleceń, jak stracić możliwie dużo dodatkowych kilogramów w możliwie krótkim czasie. W jaki sposób schudnąć? To pytanie, które w Polsce każdego dnia zadaje sobie mnóstwo mężczyzn i kobiet. Zbyt duża nadwaga to (...)

Więcej

Stomatolog za granicą

leczenie, lekarstwa, medycyna, praca

Stomatolog za granicą

(...) neurolog.Firma Paragona w czasie swojej długiej pracy pomogła już kilkuset pracodawcom i ponad tysiącu chętnym do pracy połączyć wspólne cele.Kraje przedstawiające oferty pracy dla lekarzy w Niemczech to: Wielka Brytania, Niemcy, Norwegia, Dania, Francja, Szwecja. Osoba, która poprosi o pomoc do firmy Paragona jest obsługiwana (...)

Więcej

Diagnostyka poronień

leczenie, lekarstwa, uroda

Diagnostyka poronień

(...) młodych ludzi marzy o posiadaniu dzieci. Wśród bliskich moich znajomych zasadniczo nie spostrzegłem par, które miałyby kłopoty z poczęciem dziecka. Jednym na prawdę przyszło to bez większego wysiłku. Inni spokojnie musieli kilka tygodni odczekać. Jeszcze innym świetnie zrobił odprężający wyjazd wakacyjny do innego klimatu. Niestety w ujęciu szerszym coraz więcej rodzimych par ma nieustające problemy z zajściem w ciążę. Powodów jest sporo: wzrastające zanieczyszczenie środowiska, przypadłości cywilizacyjne, wysoko przetworzona żywność, alergie i mnóstwo innych czynników wpływa na kształtowanie się negatywnych zjawisk, jakie medycznie i genetycznie utrudniają poczęcie. Problem dotyczy zarówno mężczyzn, których nasienie ma coraz gorszą jakość z każdym pokoleniem ale także kobiet, które miewają kłopoty z zagnieżdżeniem się zarodka w macicy a co więcej prawidłowym jajeczkowaniem. Profesjonalnie (...)

Więcej

Zdrowie Leczenie Medycyna Uroda Apteki Lekarstwa Dieta
Copyright © 2008 buytemplates.net. All Rights Reserved. E4.0.2