Informujemy o przyczynach chorób - zatem zamiast zwalczać ich skutki trafisz bezpośrednio w przyczyny, które powodują chorobę Bioenergoterapię rozumiem jako chęć świadomego cofania się w przeszłość
Kontakt z nami

Kontakt

Leczymy różnego rodzaju środkami leczniczymi i często ziołami. W przypadku cięższych schorzeń zalecamy wizyty u lekarzy specjalistów i wykonanie specjalistycznych badań.

Oczyszczam energetyczne zaburzone miejsca i strefy organizmu, zasilam strefy niedoborów bioenergetycznych.

Zobacz to na zdjęciach:

zdrowie

medycyna

apteki.zdrowa żywność

Jedzenie, które leczy...

Miód to prawdziwy dar matki natury, jedyna substancja spożywcza, która praktycznie się nie psuje. Ostatnimi czasy odnaleziono miód w grobowcach faraonów, po kilku tysiącach lat nadal nadaje się do spożycia… Ponoć właśnie dzięki spożywaniu dużych ilości miodu ojciec medycyny, Hipokrates żył aż sto jedenaście lat…

Prawdziwy miód to także naturalny antybiotyk, który wykorzystywany jest w produkcji leków i kosmetologii. Sztuczne miody z hipermarketów to niestety głównie sam cukier, nie mają takich cudownych, prozdrowotnych właściwości.
Jak sprawdzić czy miód jest naturalny?

Ten prosto z ula po jakimś czasie się skrystalizuje. Mimo wszystko czasem bardzo trudno stwierdzić czy dany miód ma pochodzenie naturalne. Dlatego najlepiej kupować miody tylko z zaufanych źródeł.
Ażeby sprawić, żeby miód powrócił do płynnej konsystencji powinno się podgrzać go do temperatury nie wyższej niż czterdzieści stopni Celsjusza.  Tak podgrzany miód ulegnie powtórnej krystalizacji a także nie straci swoich właściwości prozdrowotnych.


Na przykład miód nałożony bezpośrednio na zranione miejsce przyśpiesza gojenie się ran. Miód można stosować na spierzchnięte i popękane usta. Szybko złagodzi podrażnienia i nada im miękkości. Od wielu wieków stosowany jest, jako składnik kosmetyków, maseczek, kremów, balsamów i żeli do mycia ciała.

Każdy rodzaj miodu ma swoje szczególne właściwości, które pomagają leczyć różne dolegliwości. Na przykład miód gryczany doskonale pomaga na choroby związane z układem oddechowym.

Inne gatunki pomagają na problemy z żołądkiem, sercem czy skórą… Możliwości lecznicze miodu są przeogromne.

Sklep z miodami 'Miody Polskie' ma w swojej ofercie szeroki wybór miodów naturalnych. Każdy klient znajdzie taki, który podbije jego kubki smakowe…

Miód to prawdziwy dar natury z którego warto korzystać.

Opublikowany przez Andrzej Kiljan | 2015/02/12


Alior Bank: Wychodzimy z własnej skorupy

Mamy bardzo dużo do zdobycia na rynku, który dobrze znamy, czyli na Polsce - mówi Michał Chyczewski, p.o. prezesa zarządu Alior Banku. Alior Bank ma zamiar znaleźć się na pierwszej piątce najbardziej innowacyjnych banków na E...

Zdrowie Leczenie Medycyna Apteki Uroda Lekarstwa Psychologia
Copyright © 2008 buytemplates.net. All Rights Reserved. E4.0.2