Informujemy o przyczynach chorób - zatem zamiast zwalczać ich skutki trafisz bezpośrednio w przyczyny, które powodują chorobę Bioenergoterapię rozumiem jako chęć świadomego cofania się w przeszłość
Kontakt z nami

Kontakt

Leczymy różnego rodzaju środkami leczniczymi i często ziołami. W przypadku cięższych schorzeń zalecamy wizyty u lekarzy specjalistów i wykonanie specjalistycznych badań.

Oczyszczam energetyczne zaburzone miejsca i strefy organizmu, zasilam strefy niedoborów bioenergetycznych.

dieta

Zdrowe odżywianie

dieta, dietetyk, uroda, zdrowie

Zdrowe odżywianie

(...) Zdrowe odżywianie pełni niezwykle ważną rolę w funkcjonowaniu naszego organizmu. Jak powszechnie wiadomo jesteś tym co jesz. Sportowcy swoje wyniki zawdzięczają często nie tyle ciężkiemu treningowi co odpowiedniej i zbilansowanej na ich potrzeby diecie. Dobrze zbilansowana dieta jest kluczowa w codziennym życiu dla każdego z nas. Szczególnie istotne są także dobór i dawkowanie witamin, ponieważ zarówno ich niedobór jak i nadmiar (...)

Więcej

Złote krople

apteki, dieta, uroda, zdrowie

Złote krople

(...) degustacyjnymi. Inaczej niż w przypadku oleju z wiesiołka albo też oliwy z oliwek, olej lniany Goldendrop nadaje się tak samo do konsumowania na zimno jak również do smażenia oraz pieczenia. Przeczytajcie w opisie diety dr Budwig oraz na forach o gotowaniu na temat leczniczych właściwości oleju lnianego, a ponadto zapoznajcie się z cenami oleju lnianego różnych wytwórców oraz ściągnijcie pyszne przepisy kulinarne. Co to jest ten tajemniczy marketing wielopoziomowy MLM nierzadko określany mianem mlm? Jest to system MLM, w oparciu o który mlm oferuje pracę wszystkim tym, którzy mają cechy dobrego sprzedawcy i (...)

Więcej

Zdrowie Leczenie Medycyna Uroda Apteki Lekarstwa Dieta
Copyright © 2008 buytemplates.net. All Rights Reserved. E4.0.2